Bulunduğun Yer:KÖYÜMÜZÜ CANLI OLARAK İZLEMEK İÇİN KAMERA AYARLARI

KÖYÜMÜZÜ CANLI OLARAK İZLEMEK İÇİN KAMERA AYARLARI


Gönderen - Admin28 Mart 2010

Öncelikle görüntüleri seyredebilmek için   Webview eklentisine ihtiyacınız olacak. Bu eklentiyi bilgisayarınıza indirip kurunuz.

http://81.214.70.181/  sayfasını açıyoruz çıkan sayfada

 

 

 

IP yazan yere 81.214.70.181 yazıyoruz ve next tuşuna basıyoruz.

Adresi doğru girdi iseniz karşınıza kamera görüntüleri gelecektir.

 

Ekran 9 parçaya ayrılmış şekilde görünecektir. Siyah olan bölümlerdeki kameralar çalışmıyor demektir.

Sağ tarafta bağlı olan kameraları göreceksiniz. Kamera isimlerinin üzerine tıkladığınızda o kamera görüntüsünü durdurabilirsiniz. Tekrar tıkladığınızda açılacaktır. Açmak istediğiniz kameranın önce ekrandaki hangi parçada görünmesini istiyorsanız o parçaya basmanız gerekmektedir. Önce görünmesini istediğiniz  9 parçadan birine tıklayıp sonra kameranın ismine tıklayınız.

Çalışan kamera görüntüsünün üzerine tıkladığınızda ise o görüntüsünü tam ekran olarak büyük seyredebilirsiniz.

 

yilmaz_hasan kullanıcısının resmi

Acaba kaç tane kamera çalışıyor? Her zaman görüntü alamıyoruz.

BEN BU ONERIYI 1 SENE ONCE DILE GETIRMISTIM GEC OLSA BILE COK GUZEL OLMUS KATKISI OLAN HERKESE TEŞEKKUR EDERIM SAYKILARIMI SUNARIM DERNEK OLARAK BIRDE VIDEO SIDEMIZ OLMASI GEREKLIDIR BENCE BIRDE DERNEGE GELIR SAĞLAYACAK ROZETLER KAŞKOLLAR ŞAPKALAR YABILIP SATILMASI GEREKLIDIR ALICISI OLAMASI ACISINDAN RENKLERI BORDO MAVI OLMALI DERNEK AMPLEMIYLE BIRDE BENYE VE TIŞORTLERDE MAHALLE RESIMLERININ BULUNDUGU HER MAHALLE RESIMLERI TEK OLARAK YABILIP SATIŞA SUNULURSA BENCE DERNEGE KATKISI COK OLUR VIDEO BOLUMUNDE İSE KOYUMUZUN YASLILARININ YABILAN ROPORTAJLAR VE YAZIN CEKILENLER IZLENIME SUNULURSA DAHA IYI OLUR BENCE BUNU YONETIM BIR ELE ALMASI GEREKLIDIR

türkahmetoğlu kullanıcısının resmi

Webview eklentisini indirip kurduk.. adresi verilen ilgili siteye girdiğimizde resimdeki ekran yerine boş bembeyaz bir sayfa ve dibine iliştirilmiş aşağıdaki not; *** To enable control work: Tools->Internet Options->Security->Custom Level Reset to: Low Or Download *** şeklinde bir hata veriyor.. nedir bu, nasıl çözeceğiz?

Abicim o cıkan sayfa da DOWNLOAD a tıkla cıkan sayfada (çalıştır ,kaydet ,iptal ) çalıştır a tıkla ... sonra tekrar (calıştır , çalıştırma )diye seçenek cıkcak calıştır ı seç ole oluyor ... benimki oldu sende bi dene ....

ben de yapamıyom daha ayrıntılı yazsanız

Zeynep Aydın Umur kullanıcısının resmi

Bende görüntüler çıktı ama duraklıyo hareket yoktu....

Dağ ne kadar yüksek olursa olsun yol onun üzerinden geçer.
Sen dağ olmaya heveslenme asla gururlanma;
yol ol ki herkes senin üzerinden geçerken
sen dağların bile üzerinden geçesin.